Krásně upravené ruce a nehty dokonale podtrhnou vaši krásu, sebevědomí a eleganci. Z laboratoří v pařížských uličkách až k vašim rukám přinášíme exkluzivní přírodní nehtovou kosmetiku značky Orly, kterou si vaše ruce jednoduše zamilují. Nechte se oslnit prvotřídní péči a užijte si kouzelný dotyk Francie.

SPA manikúra 

SPA manikúra přinese krásu nejen nehtům, ale také pokožce rukou. Vaše ruce se uvolní v lázni se solí . Poté budou vyhlazeny peelingem a ošetřeny zábalem a příjemnou masáží. Pokožka bude viditelně krásná a dokonale jemná. Dokonalá manikúra bude završena vitamínovými laky BREATHABLE špičkové nehtové kosmetiky Orly. Díky správně provedené manikúře a použití pečujících produktů si vaše nehty a pokožka zachovají zdraví, které je základem dobré manikúry. Přírodní nehtová kosmetika Orly se vyznačuje vysokou kvalitou a neobsahuje toxické látky (dibutylftalát, formaldehyd a toluen). Kosmetika hollywoodských hvězd již od roku 1975. Staňte se celebritou s Orly!

                                                                                                                                                                                                                                                           550Kč

Business manikúra odhalí krásu a zdraví vašich rukou během pár minut.

Ruce o mužích prozradí mnohé, což by správný gentleman rozhodně neměl podcenit. Uvolnění, vyhlazení a pěstěný vzhled přináší pánská business manikúra. Díky přírodní kosmetice Orly budou Vaše ruce působit vždy dokonale a upraveně. Správně provedená manikúra a pečující produkty pomáhají udržet zdraví a krásu nehtů a pokožky rukou každého muže.

                                                                                                                                                                                                                                                            300Kč