Objednejte si dárkový poukaz pohodlně – online

 

Vyplňte objednávkový formulář a zašlu Vám údaje k platbě. Po úhradě zašlu poukaz elektronicky, poštou a nebo si jej vyzvednete osobně. Případně můžete zaplatit v hotovosti na prodejně při vyzvednutí poukazu. Těším se na vaši návštěvu, Marie.

Chcete poukaz zaslat nebo vyzvednete osobně?

10 + 4 =

marion

Kosmetička, vizážistka, členka Asociace kosmetických oborů a majitelka Institutu mé krásy.
Mimo každodenní péči o Vaši pleť se stará také o marketing, propagaci, sociální sítě a odpovídá za chod Institutu mé krásy.

MARIE MACHÁLKOVÁ

joanna

Kosmetička, lash stylistka, brow artistka a manikérka v Institutu mé krásy.

JOANNA WOREK

Vítejte,

mé jméno je Marie Machálková a jsem majitelkou Institutu mé (vaší) krásy, ve kterém působím jako kosmetička, vizážistka a lash&brow stylistka, ale také se starám o celkový chod a propagaci salonu.

V roce 2007 jsem odmaturovala v oboru kosmetika na SOŠ obchodu, služeb a provozu hotelů ve Strážnici. V tomtéž roce jsem odcestovala do Velké Británie, kde jsem se chtěla co nejvíce zdokonalit v angličtině, vidět, jak se žije v jiné zemi, a vydělat si na svůj vysněný kosmetický salon.

Během jednoho roku jsem si cíl splnila a vrátila se rychle do České republiky, protože v Anglii už jsem začínala zapouštět kořeny, a to nebyl můj plán!

Svůj salon jsem otevřela bezprostředně po návratu, tedy v roce 2008. Prakticky s nulovými zkušenostmi s jeho vedením jsem se postupně – krůček po krůčku – prokousávala světem podnikání, reklamy a budování stabilní klientely.

Začátky nebyly vůbec jednoduché, a proto jsem si jako přivýdělek našla práci mistrové odborného výcviku kosmetiček na SOŠ v Uherském Hradišti, což byla úžasná zkušenost, která mě naučila se neustále vzdělávat a posouvat kupředu. Dodnes z ní čerpám, několikrát do roka absolvuji různá školení, která zdokonalují mé schopnosti, neustále sleduji trendy a novinky v oboru u nás i v zahraničí, o množství přečtených odborných článků a knih nemluvě…

V roce 2015, kdy už měl salon pevné základy – kvalitní značku i stálou klientelu – jsem úplnou náhodou objevila inzerát, že ve společnosti L´Oréal hledají školitelku pro luxusní kosmetickou značku, a tak jsem zkusila své štěstí… které mi přálo!

Doslova za pár týdnů jsem se ocitla v Paříži v akademii společnosti Decléor, prošla dvoutýdenním intenzivním výcvikem školitelů, a později zde navštívila několik dalších podnětných školení.

Tehdy, v srdci Francie, byly zbourány všechny mé dosavadní představy o kosmetické péči a nahrazeny úplně novým přístupem. Ten jsem v následujících letech jako školitelka předávala dál nespočtu kosmetiček a profesionálů z oboru v České republice i v zahraničí. Což bylo i pro mne velmi přínosné a inspirující, mnohému jsem se totiž naučila i já od nich.

Všechny tyto nové zkušenosti a poznatky jsem přenášela i do svého salonu, který byl v Uherském Hradišti první se službami na tak vysoké úrovni a stal se inspirací mnohým dalším salonům v našem městě i okolí, což mě jen utvrzuje v tom, že svoji práci dělám dobře a motivuje k pokračování, neustálému vylepšování nabídky služeb, prostředí salonu a zvyšování vašeho pohodlí.

Každým rokem salon roste, rozrostl se i jeho tým, a nadále také úroveň služeb a pro-klientský přístup udržujeme na nejvyšší možné úrovni. Od roku 2020 jsme členským salonem české Asociace kosmetických a kadeřnických oborů a od roku 2022 jsme se staly prvním značkovým salonem Maria Galland v České republice.

Vážíme si každé vaší návštěvy, nákupu, recenze i aktivity na sociálních sítích a věříme, že z našeho salonu budete vždy odcházet s úsměvem a ještě krásnější!

 

Tým IMK

(Institutu mé krásy)

INSTAGRAM

Marie Machálková:

+420 775 591 728

IČ: 87130360
Zapsaná v živnostenském rejstříku.

Po – Čt:  09:00 – 17:00 – dle objednávek.

Joanna Worrek:

+48 694 305 484
(Voláte na český mobil)

IČ: 08790108
Zapsaná v živnostenském rejstříku.

Jakub Machálek
Jakub Machálek
25/04/2023
Absolutní TOP široko daleko! Neznám nikoho, kdo by byl víc zapálený pro péči o pleť, než Marušku. Každou chvíli se na něco školí, hlídá si trendy nebo přemýšlí, jak zdokonalit své služby a jak zpříjemnit pobyt svým klientkám ve svém salónu. Vím, že nemůžu být zcela objektivní, ale jsem si jistý, že tady prostě nemůžete šlápnout vedle.
Svatava Kučerová
Svatava Kučerová
19/04/2023
Institut mé krásy nabízí profesionální služby, holky ví, co dělají, mají výborná školení. Vždy si zde odpočinu, načerpám síly a hlavně odcházím s rozzářenou pletí. Moc ráda se sem vracím i když dojíždím z jiného města. Jsem totiž přesvědčená o profesionalitě salónu. Děkuji a těším se na další návštěvu.
Růžena Ondrůšková
Růžena Ondrůšková
17/04/2023
Do Institutu mé krásy se vždy ráda vracím.Paní Machálková je úžasný člověk.Prostředí nádherné ,uklidňující.Cítím se tu velice dobře.Opečovávaná jako v bavlnce .Vřele doporučuji .
Jitka Vařechová
Jitka Vařechová
14/04/2023
V Institutu me krasy jsem už byla několikrát, dnes poprvé i na kosmetickém ošetření. Za mne velký palce nahoru. Krásné příjemné a ochotné dámy! Pokud si chcete zrelaxovat mysl i duši, doporučuji! ❤
Lenka Hubáčková
Lenka Hubáčková
14/04/2023
Krasné a utulné prostředí salonu jen dotváří celkový maximálně pozitivní zážitek z kosmetického ošetření. Mám velmi náročnou atopickou pleť a už hned po ošetření jsem odcházela s obrovským pocitem úlevy, že mi není nepříjemně ve vlastní kůži. Produkty pro péči o pleť, které jsem si na doporučení odnesla skvěle vyhovují potřebám mě pleti. Jsem opravdu nadšena z profesionálního přístupu a příjemného jednání a už se těším na další návštěvy, žádný jiný kosmetický salon už zkoušet nebudu, nemám důvod, nic lepšího bych nenašla.
Singl
Singl
07/02/2023
Nádherné prostředí,naprostá spokojenost s pánskou manikurou a doporučuji všem chlap ať dopřejí svým rukám maximální péči u vás ve studiu.
Silvie Krystýnová
Silvie Krystýnová
15/03/2022
Krásné prostředí a moc milý personál. Dokonalá laminace obočí!!! 🥰 Těším se na další návštěvu!