BROW BAR

Během krátké návštěvy Vám vytvoříme dokonale tvarované obočí v barvě ladící k pleti a vlasům. Díky nejmodernější metodě BROW MAPPING a postupům opírajícím se o top značky na trhu se budete pyšnit přirozeným a plným obočím, které orámuje obličej a dodá Vám upravený a pěstěný vzhled.
V našem brow baru můžete vybírat z různých metod úpravy obočí :

LAMINACE OBOČÍ – narovnání přírodního obočí, které se neposedně kroutí. Procedura posílí poškozené chloupky a poskytne požadovaný – lehce udržitelný tvar.

BRONSUN – Nová generace barvení obočí jedinečnou barvou BRONSUN bez amoniaku s výdrží až 7 dní na pokožce a 7 týdnů v chloupcích. Zcela nahrazuje úpravu obočí hennou a na rozdíl od ní, je možné tuto barvu aplikovat i po Laminaci obočí.

OXYGEN O2 – Chytrý systém barvení s nekonečným množstvím kombinací nám umožní namíchat jedinečnou barvu přesně pro vás. Barvy OXYGEN O2 obsahují ceramidový a vitamínový komplex, které obočí chrání a vyživují.

DOKONALÉ OBOČÍ – Ikonická služba našeho Brow baru s barvami NIKK MOLÉ, díky které Vám bude obočí závidět i nejlepší kamarádka.

PRO KOHO?

Laminace i barvení obočí jsou vhodné pro všechny ženy toužící po přirozeném, upraveném obočí bez permanentních zásahů. Před barvením společně vybereme techniku, která je pro vás nejvhodnější a bude slušet vašemu obličeji. Pomocí metody BROW MAPPING, vám vyměříme naprosto přesný a dokonalý tvar obočí a následně obočí nabarvíme a v závěru upravíme pomocí šetrného australského samo-tržného vosku LYCON, který odstraní i ty nejjemnější chloupky a zajistí dlouhotrvající hladký efekt.

  • Barvu mícháme každé klientce na míru
  • Žádoucí ombré efekt barvení obočí je samozřejmostí
  • Pomocí úpravy tvaru a barvy obočí dosáhneme jemné korekce obličeje
  • Vždy upravujeme obočí dle aktuálních trendů
  • Každá klientka navíc obdrží tipy a triky pro domácí péči o obočí