MAKE – UP

Dlouholeté zkušenosti ruku v ruce s pravidelnou návštěvou kosmetických kongresů, školení novinek v líčení a zkrášlování nám pomáhají docílit okouzlujícího a trendy make-upu na míru. Šetrným a přirozeným líčením zvýrazníme Vaši krásu a pomůžeme Vám s výběrem správné dekorativní kosmetiky pro každodenní použití. Chcete-li se cítit jako královna po celou dobu svatby, společenské akce nebo fotografování, vyzkoušejte profesionální make-up v Institutu mé krásy.                                                                                                                                                      

Denní makeup

Přirozený makeup je trend, který z módy nikdy nevyjde. Jednoduchý, každodenní make-up, který vydrží celý pracovní den. Denní líčení podtrhne tvou krásu a můžeš vyrazit dobývat svět.

Společenský/foto makeup

Foto makeup je přizpůsoben danému osvětlení, které bývá intenzivnější než přirozené světlo. Proto je důležité, aby makeup byl precizní. Nejen, že musí být výraznější, ale na výrazném osvětlení jde vidět, každá chybička. Že se jedná o společenské nebo foto líčení neznamená, že musí být extrémně výrazné. Důležitý je správný podklad a konturování obličeje.

Casual LOOK

Čeká vás důležitá schůzka nebo si chcete prostě udělat den pro sebe a vypadat úžasně jen tak? Od toho je tady casual look (jednoduchá úprava vlasů a lehký make-up), díky kterým budete vypadat krásně a cítit se skvěle.

Osobní kurz líčení

Pro jednotlivce i skupinky. Naučte se podtrhnout svou přirozenou krásu v pár krocích. Zasvětíme vás do základů, pokročilých technik i nejmodernějších trendů v líčení. Vše si na sobě rovnou vyzkoušíte. Vhodné i pro ženy, které se nelíčí a chtěly by se to naučit. V ceně drobné občerstvení a brožurka s dárkem.  Vhodné jako součást narozeninové oslavy nebo rozlučky se svobodou. Pro mladé slečny i dospělé ženy. V ceně drobné občerstvení, brožurka s dárkem.