LUXUSNÍ KOSMETICKÉ RITUÁLY

Nechejte se rozmazlovat tím nejlepším! Objevte kouzlo nejmodernějších akticních látek a postupů v luxusních ošetřeních dotažených do nejmenších detailů. Naše stodeseti minutová ošetření zahrnují komplexní péči s ohromujícími výsledky, které uvidíte i ucítíte ihned.

Na výběr máte z absolutně omlazujícího ošetření MILLE a ikonocké MOZAIKOVÉ MODELAČNÍ METODY.

Posvátný omlazující rituál MILLE je více než běžné ošetření. Kombinuje relaxační tahy s nejmodernějšími technikami proti stárnutí. Naprostý únik z reality a mimořádné aktivní látky jako například patentovaný TOP-C komplex, přinesou pleti účinky proti všem známkám stárnutí. Vaše pleť bude ihned po ošetření hydratovaná, regenerovaná, viditelně pevnější a vyhlazená. Vrásky budou méně výrazné, pokožka bude celkově pružnější a na první pohled zářit zdravým a pěstěným dojmem.

Mozaiková modelační metoda je revolučním ošetřením pleti, které má základy již v 60. letech 20. století. Je založena na energii, harmonii a preciznosti. Její tvůrkyně, vizionářka Maria Gallandová, pochopila, že nejúčinnější cestou pro získání krásné pleti je diagnostika potřeb každé její zóny a sestavení péče na míru. Od roku 2023 u nás můžete vyzkoušet inovovanou verzi ošetření s novými produkty vyvinutými na základě nejmodernějších výzkumů a z toho nejlepšího z přírody. Kosmetička skládá každé zóně pleti na míru vysoce účinné pleťové esence a vyrovnávací pleťové krémy jako opravdovou mozaiku. Ošetření je zakončeno samozahřívací Modelační maskou, která otevírá ucpané póry a umožňuje tak pronikání účinných látek do pleti.
Její liftingový efekt uvidíte ještě dlouho po ošetření a to i na partiích, o kterých jste si myslela, že už nikdy nebudou pevné jako dřív.