NEHTY

Nehty a ruce jsou vizitkou každého člověka a mnohé o nás prozradí. Upravené ruce povýší. Vaši krásu na další level. Za pomocí správných přístrojů a produktů budou Vaše ruce vypadat božsky. Pro nehtovou modeláž používáme především značku Ruscona, jejíž kvalita nás naprosto okouzlila.

Ruscona

Příběh značky Ruscona má kořeny na Slovensku, kdy mladá Slavomíra Rusnáková nebyla spokojená s výběrem materiálu tehdejšího trhu. Rozhodla se pro svou vlastní značku, kdy se vypravila do Německa a domluvila exkluzivní dohodu s tamnějším výrobcem špičkových produktů. Zprávy o nové značce a špičkových produktech se šířily velmi rychle a ze Slovenského trhu přišla expanze na ten náš. Ruscona se zrodila z hluboké znalosti a lásky k nehtovému designu a gelovým nehtům. Proto je mi tato značka tolik sympatická.

Produkty Ruscona nejsou testovány na zvířatech. Všechny produkty jsou vyrobeny v Německu pod přísnou regulací EU.

Manikúra 

Nehty a ruce jsou vizitkou každého člověka a mnohé o nás prozradí. Upravené ruce povýší Vaši krásu na další level. Za pomocí správných přístrojů a produktů budou Vaše ruce vypadat božsky. Dle potřeby volím klasickou manikúru nebo spa manikúru, kdy dochází ke komplexnímu ošetření nehtů a rukou. Vhodné i pro pány.

Dokonalé nehty s gellakem

Dokonalé nehty s gellakem nejsou pouhou aplikací gellu na nehty. Jedná se o celkové zaměření na ruce a správně zvolený materiál. Díky provedení precizní manikúry a nanesení materiálu pod upravenou kůžičku, budou Vaše nehty vypadat skvěle opravdu dlouho.Design nehtů je ve Vašich rukou. Originální a jedinečný design nebo třeba klasická francie.

Odstranění modeláže

Žádné troufalé ztrhávání modeláže, to Vašim nehtům na kráse nepřidá.
Profesionální odstranění pomocí frézky.